• Image 1

Kolejny już raz Nasi wspaniali Judocy wzięli udział w zawodach JUDO DZIECI, które odbyły się 16.11.2013r. w Gdyni.

Kolejny raz nasze dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności na zawodach judo, które odbyły się 16.11.2013 w Gdyni, a ich gospodarzem był WKS „Flota”.
Jak wynika z informacji ze strony klubu Viking, właścicielkami brązowych medali stały się siostry Wiktoria oraz Zuzanna Szulist. Na ogromne brawa zasługują Jakub Momot oraz Kacper Sałata, którzy stoczyli trudne boje w kategorii wagowej do 55 kg. Jedna zwycięska walka Kacpra pozwoliła mu na zdobycie 5-ego miejsca. Z kolei Dawid Grubba został wykluczony z dalszego udziału w zawodach ze względu na niegroźną kontuzję, tym samym miejsce piąte należało do Niego – Dawid nie martw się, na kolejnych zawodach pokażesz innym na co Cię stać :)
Ippon oraz trzymanie – tymi sposobami Mateuszowi Kowalczuk udało się wygrać dwie walki, co pozwoliło mu stanąć na 5 miejscu podium – bardzo wysoko się uplasował na 22 startujących w kategorii do 37 kg. Ponadto Adrian Salata pokonał Pawła Patelczyk poprzez ippon, a Oskarowi Bergmann także przypadło 5-te miejsce.
Już niedługo kolejne zawody mikołajkowe…
Mocno w Was wierzymy i trzymamy za Was kciuki!